Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

27 maja 2016

Od Daenerys C.D Nate Aleksander

Zrobiłam to co kazał. Przednia, lewa łapa mnie za bardzo bolała, żeby teraz wstać. Drugą dotknęłam prawego ucha. Zabolało mnie to. Lekko się skuliłam i przekręciłam w stronę wilka. Nie wiedziałam co się dzieje. Odwróciłam wzrok na pewną postać, która stała niedaleko jego. Była to mała dziewczynka. Wyglądała na pięć lat. Miała blond włosy splecione w dwa warkoczyki oraz bladą cerę. Była ubrana w grubą kurtkę, spodnie, kozaki, czapkę, szalik oraz rękawiczki. Oprócz tego miała ze sobą w prawej ręce tasak kuchenny. Basior – bo na tego mi wyglądał - przyglądał się jej. Dziewczynka podeszła trochę bliżej. W pewnym momencie się zatrzymała i zaczęła przyglądać się wilkowi.
- Piesek? – odłożyła ostrożnie ostry przedmiot i podbiegła do niego. Zaczęła go głaskać po głowie zaś basior nie reagował. Po chwili „mała” podeszła do jego skrzydeł i zaczęła nimi machać. Wilk ciągle podążał za nią wzrokiem.
- Lataj! Lataj!
Zaśmiałam się pod nosem. Wspięła się na grzbiet, po czym zjechała z jego skrzydeł, jak na zjeżdżalni śmiejąc się i krzycząc „Łiiii!”. Wilkowi widocznie się to nie podobało i po zjeździe schował skrzydła. Zastanawiało mnie jedno… Skąd ona się wzięła i… po co był jej ten tasak? W tym czasie, gdy nad tym myślałam „mała” machała ogonem basiora oraz go zaczepiała. Zaczęła robić kule z śniegu i rzucać nimi w wilka. W pewnym momencie basior się odezwał:
-...

--------------------------------
Nate Aleksander?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz