Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

29 maja 2016

Od Nate Aleksander C.D Daenerys

Ludzkie szczenię w najlepsze bawiło się mną i dookoła mnie, a ja zastanawiałem się co zrobić. Dałbym mu sześć miesięcy, jednak z tego co wiem, ludzie dorastają w innym czasie, równie dobrze mogła mieć więc parę lat.
-Możesz przestać? - rzuciłem zirytowany, gdy dziecko rzuciło we mnie kolejną gałką śniegu. Spojrzała na mnie z poważną miną.
-Piesek?
-Nie piesek. - podszedłem do małej. Za sobą usłyszałem cichy śmiech towarzyszącej mi wadery. Zerknąłem na nią - była przytomna. Odruchowo warknąłem, gdy rozbawiona mała osóbka pociągnęła mnie za pióra w skrzydle. Dziewczynka pisnęła i odskoczyła.
-Jakbym miał ci zrobić krzywdę, już dawno bym to zrobił. Nie bój się. - powiedziałem już spokojniej, jendak szczenię nadal wpatrywało się we mnie przestraszone. Sięgnąłem do jej umysłu i już po chwili podeszła i stanęła obok mnie.
-Ludzie nie rozumieją naszej mowy - powiedziała wadera, powoli podnosząc się z ziemi.
-Może lepiej nie wstawaj? Wyglądasz na nieźle poobijaną.
-W końcu spadłam z wysokości, cud by był, gdybym się nie potłukła. - Uśmiechnęła się słabo. - Jestem Daenerys, możesz mówić mi Daen. A ty? Jak ci na imię?
-Mów mi Nate. To co zrobimy z tym małym człowiekiem?
Rozejrzeliśmy się dookoła, cały czas pilnując dziecka. Ustaliliśmy, że nie jest w tym lesie sama - jej ubrania oraz tasak pachniały innymi osobami. To oznaczało ludzkich intruzów na terenach watahy. Tylko jak się tu znaleźli? W końcu portal jest dosyć daleko stąd, jak to możliwe że nikt ich wcześniej nie widział?
-A może ta mała nam coś powie?

-------------------
Daenerys?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz