Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

18 czerwca 2016

(!) Dzień Sportu!

Do watahy zawitało nowe wydarzenie-Dzień Sportu! :D Nasze święto będzie trwać krótko, ale za to będzie się działo. Świętowanie rozpoczniemy dopiero w środę, natomiast post powstał już dziś, abyście się porządnie do niego przygotowali. Zakończenie, którym podsumujemy waszą pracę zostanie dodane w sobotę, co oznacza, że do piątku będzie można wysyłać pracę i brać udział w innych konkursach.

Zadania:
1). Loteria-coś nowego! Coś czego jeszcze nie było, a zostało zaczerpnięte z waszych pomysłów. Loteria będzie polegała na kupieniu losu za monety przez kontakt. Każdy pierwszy los będzie kosztował 20 Monet, natomiast kolejny już o 10 więcej i tak dalej (na każde losowanie osobno). Godziny loterii to: 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00.
2). Drużyny-zadanie wymyślone tylko na potrzeby tego wydarzenia. Wszystkie wilki z watahy zostaną losowo podzieleni na dwie drużyny. W wyznaczonych dniach należy napisać jak najwięcej opowiadań. Grupa, która napisze ich najwięcej wygrywa! Ale nagrody otrzymają tylko ci, co włożyli swoje starania w zadanie. (Wilki nieobecne nie będą brane pod uwagę.)
3). Quiz-również coś czego jeszcze nie było! Na stronie w dniu 22.06. pojawi się quiz, który ma na celu przetestowanie waszej spostrzegawczości i wiedzy. Każdy chętny będzie go mógł rozwiązać i zdobyć ciekawe nagrody! (Wyniki zostaną ujawnione 25.06)
4). Najciekawsza gra-także coś, co wymyślone zostało specjalnie na Dzień Sportu. Zadaniem osoby biorącej udział jest wymyślenie własnej gry i opisanie jej przebiegu, zasad i tak dalej. Gotową pracę prosimy o wysłanie na kontakt. Dodatkową nagrodą za najlepszą propozycje będzie także nagroda w postaci kolejnego zadania w następnym wydarzeniu, w którym umieścimy tą grę.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na kontakt watahy, czy też do naszej Wilczej Kawiarni. Dodatkowo już niedługo na Targowisku pojawią się przedmioty Legendarne, które będą nagrodami w konkursach, ale także można je kupić normalnie. Zapraszamy do zabawy! 

Dziękujemy także dwóm osobom za pomoc przy wyzwaniu, a są to: Aleksandra oraz Cassandra! :D

1 komentarz:

  1. Dzień SpoTu? xD

    (Musiałam ;p)

    ~Amanecer

    OdpowiedzUsuń