Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

25 czerwca 2016

Od Arill C.D Belli

-To ja tutaj jestem głupia?! Nie ja odtrącam kogoś kto chce mi pomóc!-krzyknęłam w jej stronę i pobiegłam w kierunku swojej jaskini. Miałam dość jej zachowania. Jak tak bardzo chce być sama to niech sobie będzie, ale niech nie wraca potem z płaczem. Jeszcze przyjdzie. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.
Wróciłam do siebie. Była noc, a że nie chciało mi się spać to poszłam do swojej biblioteki. Zaczęłam układać książki, które znajdowały się w koszyku. Były mi potrzebne do opracowania nowego eliksiru dla Sigmy. Swoją drogą, muszę jej go w końcu przedstawić. Przez to wszystko zupełnie o nim zapomniałam. Tyle się ostatnio dzieje. Ciągle siedzę z nosem w książkach. Szukam odpowiedzi na wiele tajemnic, które nurtują mnie od dawna. Chce w końcu je poznać i poczuć się wolna. Nie być już więźniem swoich własnych myśli.
Na sprzątanie zeszła mi cała reszta nocy. W końcu, gdy nastał świt wyszłam na zewnątrz popatrzeć na wschodzące gwiazdy. Nie wiedząc kiedy, zasnęłam...

-----------
Bella?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz