Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

6 czerwca 2016

Od Arrei C.D Alex'a

To co Alex robił było niesamowite! Byłam pod wielkim wrażeniem... 
- Arr, patrz mi w oczy, a nie patrz w dół i zacznij do mnie podchodzić - powiedział. 
- Ja nie dam rady! 
- Dasz. Patrz mi w oczy.. - tak, bałam się. Bałam się, że wpadne i nie wypłynę. Jednak ten basior miał coś w sobie.. Coś co sprawiało, że czułam się pewnie.. Postanowiłam mu zaufać.. Weszłam niepewnie na tafle jeziora. Skupiłam się na oczach Al'a. 
- Spokojnie. Idź powoli.. - jego słowa w jakimś sensie uspokajały mnie, dodawały mi odwagi. Ruszyłam pewnym krokiem. Uśmiechnęłam się lekko do basiora. Alex odwzajemnił gest. Byłam już bardzo blisko.. Al wyciągnął do mnie łapę. Zrobiłam to samo. Złapałam jego kończynę. Basior przyciągnął mnie do siebie. Objęłam go lekko. Nadal się bałam.. Spojrzałam mu w oczy, a on mi. Uniosłam lekko kącik ust. Rozejrzałam się dookoła. 
  Wszystko było takie cudowne.. Jezioro mieniło się różnymi kolorami, które idealnie było widać w ciemnościach jakie panowały. Po jakimś czasie zaczął mnie nużyć sen. Starałam się opierać, jednak to było silniejsze.. Oparłam się o Al'a, zamknęłam oczy i zasnęłam.. 

---------------
Alex?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz