Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

22 czerwca 2016

Od Arrei C.D Alex'a

- Aha.. Ja chyba się przejdę.. – oznajmiłam, po czym szybkim krokiem oddaliłam się. Basior krzyczał, abym zaczekała. Ja jednak nie słuchałam. Przyspieszyłam. Nie patrzyłam gdzie biegnę. Chciałam po prostu oddalić się jak najdalej. Biegłam przez zarośla. Co dziwne usłyszałam szum wody. Najbliższy zbiornik wody był kilometr dalej. Nie zważając na to, biegłam dalej. Co ujrzałam? Otóż ogromny wodospad.
Nad fioletową wodą unosiły się ogniki. Liście roślin, które rosły dookoła  miały niebieskawy połysk. Położyłam się na skale, która znajdowała się ‘’na dole’’ wodospadu. Zaczęłam płakać. Nie wiem dlaczego.. Po prostu nie wiedziałam co mam o tym myśleć. Nie wiedziałam czy jestem na to gotowa.. Lubiłam Alex’a.. Był moim przyjacielem.. Czy go kochałam? Nie jestem pewna.. Szlochając spojrzałam w odbicie tafli. To wszystko mnie przerastało.. Nie byłam pewna swoich uczuć. Może i go kochałam. Ale czy to było szczere uczucie? A może to było tylko pożądanie bliskiej osoby? Sama nie wiedziałam.. Przymknęłam oczy. Nagle poczułam czyjś dotyk na ramieniu. Odwróciłam się. Ujrzałam Alex’a. Patrzył na mnie czule.
- Arr..
- Alex, ja nie wiem czy jestem gotowa.. Rozumiesz? Sama nie wiem co mam o tym myśleć.. – znowu zaczęłam płakać.. Al przytulił mnie.
- Nie martw się.. Wszystko będzie dobrze...
--------
Alex?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz