Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

17 czerwca 2016

Od Jennis C.D Alex'a: Mały zwierzak, duży problem

Słońce zbliżało się ku zachodowi. Al patrzył na mnie i czekał aż coś odpowiem. Czułam jego 
ciekawski wzrok na oczach aż w końcu nie wytrzymałam.
- Może już nie rozmawiajmy. S-stawiam na położenie się do spania. Zbliża się noc.- wzrok basiora w końcu się odwrócił. 
- Uff - wyszło mi z pyska, Al odwrócił się i po kryjomu znów na mnie spojrzał tym razem ze zdziwieniem. Odwróciłam się, poszłam w kąt i położyłam się. Widziałam jedynie zza jaskini 
słońce, które powoli zniża się za horyzont. Patrzenie na to usypiało mnie aż w końcu zasnęłam. Po chwili obudziłam się w tym samym miejscu bez nikogo.
- Alex? Nata? Halo - mówiłam po cichu i spacerowałam po całej jaskini. Kompletnie nikogo nie było. Bałam się trochę aż po chwili usłyszałam krzyk. 
- Znam ten głos...- po tych słowach spadła jedna kropla łzy z moich oczu.
- N-niki? Niki! - Krzyknęłam jak najgłośniej.
- Pomocy! Jenn ! - dźwięk wydawał się coraz głośniejszy, bliższy, ale groźniejszy i inny. Nagle widziałam cień Niki'ego, który powoli zmieniał się w cień...niedźwiedzia. Zaczęłam się cofać. Coraz szybciej i szybciej, aż w końcu oparłam się o ścianę. Zobaczyłam przed sobą niedźwiedzia. Był dość daleko jednak po chwili zaczął do mnie biec. Nie wiedziałam co robić, zaczęłam panikować i krzyczeć.
- Niki! Al! Nata? Ktokolwiek! Pomocy! Pr...- niedźwiedź rzucił się na mnie,podniósł łapę i machnął nią w moja stronę. Po jego machnięciu nic już nie widziałam. Myślałam, że to sen, aż nagle już nic nie myślałam. Czułam jeszcze przez chwilę ból w głowie. Bardzo duży ból. Zniknął bardzo szybko.

-------------
Alex?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz