Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

5 czerwca 2016

Od Liiany C.D Akai

Patrzyłam na wilka, z lekką złością. Miałam dziś, zły humor a to tego muszę uganiać się, za kimś? Spojrzałam nieco łagodniej. Poznawałam ją. Mogła mnie, nie widzieć lub nie poznawać. Wychodzę wyłącznie, po zmroku. Wadera patrzyła w moje, czerwone oczy.
-Spokojnie. To dlatego, że jestem wkurzona -najwyraźniej nie zrozumiała, bo patrzyła na mnie z zaskoczeniem -Mój żywioł to Emocje, więc moje oczy zmieniają oczy w zależności co czuję.
Pokiwała łbem, ciągle na mnie patrząc. Bała się, choć to do niej nie podobne. Widziałam ją, z ukrycia.
-Jak się nazywasz? Chcę wiedzieć, z kim gadam -powiedziała, a strach wyparował z jej spojrzenia. Uśmiechnęłam się, i odwróciłam aby iść przed siebie. -Ej! Nie odpowiedziałeś! 
Zaśmiałam się, na co Wadera zareagowała zaskoczonym spojrzeniem.
-Po pierwsze, jestem Waderą a nie Basiorem, po drugie nie patrz tak na mnie, a po trzecie moje imię brzmi Liiana ale mówią mi Liia -ruszyłam przed siebie, a wadera patrzyła na mnie. Czułam jej, spojrzenie. 
-Akai, jeśli chcesz zjeść coś dużego idź, nad wodospad. Jest tam, sporo dużej zwierzyny -powiedziałam. Zaraz potem, znikłam w zaroślach. Chodziłam bez, celu po terenach Watahy. Spojrzałam na księżyc, w pełni i dotknęłam mojego talizmanu siadając, na trawie. Już niedługo, wraca Felix.

-----------------
Akai?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz