Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

8 czerwca 2016

Od Liiany: "Dwa światy"

Siedziałam na kamieniu, który został wyrzucony przez wodę. Patrzyłam w swoje odbicie w tafli wody. Dotknęłam jej łapą i moje odbicie gwałtownie straciło przejrzystość. Odczuwałam spokój. Moje oczy miały odcień pięknej zieleni. Wstałam i wskoczyłam na ląd przeciągając się. Ruszyłam w kierunku puszczy. Ptaki już nie latały, a wiatr zawodził w gałęziach drzew. Zaśmiałam się. Uwielbiam taki niczym nie zmącony spokój. Usłyszałam trzask. Gwałtownie się odwróciłam i rozejrzałam po zaroślach. Nikogo nie było. Czujna ruszyłam dalej. Po kilku krokach znów się zatrzymałam. Znów trzask i szelest liści. Rzuciłam się do tyłu powalając tego kogoś na ziemię. Łapy poparłam przy łbie nieznajomego. Moje oczy gwałtownie przybrały czerwony odcień. 
-Kim jesteś i dlaczego za mną idziesz?! -warknęłam. Wilk patrzył na mnie lekko zaskoczony atakiem z mojej strony.
Nie odezwał się. Patrzyłam w jego czerwone oczy i czułam jak narasta we mnie gniew. Oddychałam ciężko, a mój umysł ciągle ogarniała mgła wściekłości. Basior nawet nie zareagował. Wpatrywał się we mnie. A poznałam, że to basior poprzez jego rozmiary. Był odrobinę większy niż ja. No cóż. Do drobnych wader nie należę. Można umiejscowić mnie z tymi silniejszymi.

-------------------
Subaru?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz