Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

29 czerwca 2016

Powitajmy Asuari!

''Jeśli się cofasz, to tylko dlatego, że chcesz wziąć rozbieg...''

DATA DOŁĄCZENIA: 29 czerwiec 2016r.
IMIĘ: Asuari
PSEUDONIM: Asua, Osu
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 3 lata.
URODZINY: 23 luty | Ryby
PARTNER: Brak.
SZCZENIĘTA: Brak.
CIECZKA: Miesiące nieparzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Wojownik.
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: I-Tropiciel
ŻYWIOŁ: Woda.
MOCE: Potrafi pływać bez potrzeby tlenu.
CHARAKTER: Asuari do dość specyficzna wadera. Typowa cicha woda. Jest przede wszystkim rozważna. Wie komu można ufać, a komu nie. Wybuchowa, szalona, mało komu miła. Nie potrafi kłamać. Zrobi wszystko dla ważnej osoby. Nie poddaje się, dopóki nie dopadnie ją smutek. Utrata kogoś bliskiego jest utratą szczęścia. Nienawidzi nudy. Uzależniona od adrenaliny. Silna, mocna, wytrwała. Zwinna i szybka. Jej atutem są nogi szybsze niż kogokolwiek. Potrafi być delikatna, ale nie przesadzajmy. Ryzyko to jej drugie imię. Jest dzieckiem wojny. Uwielbia się bić. Ubóstwia zimne kąpiele i taplanie się w błocie. Ambitna, pracowita. Ma duszę poetki. Zawsze znajdzie słowo na każdą sytuację. Praktycznie nie traci poczucia humoru. Łatwo ją rozśmieszyć. Każdy najgorszy suchar potrafi ją ubawić. Cieszy się, gdy jej wrogowie cierpią. Karmi się cierpieniem innych. Jednak ma kruche serce co do przyjaciół i bliskich. Niezależna. Zawsze pewna siebie. Jest bardzo odważna i honorowa. Nigdy się nie poddaje. Kreatywna. Pomysłowa. Nie potrzebuje czasu na rozmyślenie się. Nie lubi towarzystwa wader, chociaż czasem istnieją wyjątki. Typowa samotniczka. Wytrwała w dążeniu do celu. Nie potrafi wytrzymać nawet minuty w ogromnym towarzystwie. Skromna. Nie obchodzi ją miłość. Ma słabą pamięć, przez co woli nie angażować się w sprawy, które jej nie dotyczą. Oporna na mróz, nienawidzi upałów. Piasek to najgorsze, co ją może spotkać. Lubi pływać. Nie jest ciężka ani gruba. Mimo to, uważa inaczej. Dla wrogów nie jest potworem. Ona jest koszmarem. Lubi, gdy wszystko idzie jak po maśle. Nienawidzi, gdy coś jej się nie udaje. Nie jest cierpliwa. Aktywna i zwariowana. Mimo to jest jak domek z kart. Łatwa do zbicia. Mimo to, zawsze się podnosi i idzie dalej. Jako wrogów traktuje wilki, które zrobiły jej lub komuś bliskiemu coś złego. Nie jest taka grzeczna. Nie prowadzi ciężkiego życia. Jest trudna do zdobycia. Nigdy nie miała partnera. Nie da się jej omotać. Jej wzrok może być hipnotyzujący. Ma lęk wysokości. Nie lubi zmian. Nie jest romantyczna. Lubi smutne piosenki, głównie grane na pianinie. Gdy się rozgaduje, nie da się zatrzymać jej potoku słów. Słucha się tylko rozważnych osób. Zwykle nie ufa osobom podobnym do niej. Nie interesują ją sprawy nie obejmujące jej. Buntowniczka. Nie lubi natrętnych osób. Zachowuje zimną krew. Zawsze walczy do upadłego. Potrafi zginąć za honor swojej watahy. Nie miesza się w nieswoje sprawy. Gdy była dzieckiem, zostawała z tyłu, podczas gdy jej brat Ash wyprzedzał ją we wszystkim. Znalazł się na szczęście atut, który ma do teraz, czyli szybkie i zwinne nogi. Jest bardzo enigmatyczna i obowiązkowa. Rozgadana. Zawsze widzi światełko w tunelu. Mistrzyni ciętej riposty. Sprytna i cwana.
CECHY FIZYCZNE: Szybka, zwinna, wygimnastykowana.
WYGLĄD: Niebieskie oczy wyróżniające się spośród całego futra. Na policzkach po obu stronach oka ciemne plamy, pomiędzy którymi znajduje się coś w rodzaju zadrapania. Końcówki łap i ogona ciemne, o tym samym kolorze co włosy. Futro szare, jaśniejsze od grzywki.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Łaty na policzku.
ZAINTERESOWANIA: Pływanie i walki.
LUBI: Pisać wiersze i opowiadania oraz słuchać smutnych piosenek
NIE LUBI: Piasku i pustyń.
PRZESZŁOŚĆ: Asuari urodziła się jako ostatnia spośród trzech braci. Przez pierwsze tygodnie odstawała z tyłu będąc niezauważaną. Nie mieszała się w życie rodzeństwa. Pewnego dnia miała jednak pierwszy raz polować. Zupełnie nieumiejętna w tym, została sama. Przez to Asuari nie była lubiana w rodzinie. Jej matka była jednak innego zdania. Warto wspomnieć, że matka była wilczycą sprawiającą problemy. W jej przeklętej duszy tkwiło coś, czego nikt nie mógł pojąć. Sprytnie upozorowała śmierć ojca. Celowo otruła go, zganiając to na najstarszego syna, czyli Asha. Tira (bo tak nazywała się matka) tym sposobem wygnała go z watahy, ponieważ była ona alfą. Gdy Asuari pozostała tylko z dwoma braćmi, matka nadal rozważała jak zrobić z małej wadery władcę. Ta jednak nie wiedziała, że Femme Fatale knuje przeciw całej rodzinie. Po smutnej żałobie ojca, Tira rozkochała w sobie innego basiora, przez co udało się tym zabić pozostałe szczenięta. Asuari i jej matka były teraz same. Basior zakochany w Femme Fatale został utopiony przez swoją wybrankę. Córka zaczęła wtedy podejrzewać, że jest coś nie tak. Po roku, matka śmiertelnie zachorowała. Tuż przed śmiercią podarowała córce cały spadek, jednak ta nie chciała go przyjąć. Odeszła od watahy, pozostawiając ją bez alfy. Asuari przez długi czas była samotniczką, aż znalazła Watahę Zew Natury.
RODZINA: Wszyscy pozabijani przez matkę, jedyny żywy to Ash, którego nie widziała od bardzo dawna.
PRZYJACIELE: Brak.
WROGOWIE: Brak, ale to może się zmienić.
TALIZMAN: Nie ma.

JASKINIA:


INNE ZDJĘCIA:


UMIEJĘTNOŚCI: Siła 100 | Szybkość 100 | Zwinność 100 | Wytrzymałość 100
MONETY: 100
PRZEDMIOTY: Brak.
WŁAŚCICIEL:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz