Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

4 czerwca 2016

Powitajmy Liianę!

"Czasem wszystko co czujemy, jest tylko złudzeniem w oczach innych..."
DATA DOŁĄCZENIA: 4.06.2016r.
IMIĘ: Liiana.
PSEUDONIM: Lii, Liia, Lilka.
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 2 lata.
URODZINY: 24 maj | Bliźnięta
PARTNER: Poszukuje tego, który pokocha jej humory.
SZCZENIĘTA: Liia nie jest gotowa na szczeniaki. Przeraża ją myśl o tym, że mogłaby brać za kogoś odpowiedzialność.
CIECZKA: Miesiące nieparzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Posłaniec.
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: I-Tropiciel
ŻYWIOŁ: Emocje.
MOCE: Jej moce, są dość ograniczane. Nie może, panować nad gniewem gdy jest spokojna. Nie może, też sprawić ze ktoś się zakocha, gdy jest smutna. Wszystko zależy, od obecnego nastoju Wadery. Gdy ktoś nie umie, powiedzieć w jakim jest nastroju wystarczy spojrzeć jej w oczy. Wadera też, bardzo często nie świadomie wpływa na emocje innych, ale coraz lepiej nad tym panuje. 
CHARAKTER: Wadera jest spokojna oraz opanowana. Często jest dość poważna, ale da się z ni, pogadać. Jest też śmieszką. Często się uśmiecha i żartuje. Jest towarzyska oraz przyjazna. Łatwo nawiązuje nowe znajomości oraz zjednuje sobie przyjaciół.
CECHY FIZYCZNE: Wadera jest, szybka oraz zwinna. Zauważy każdy, ruch w zaroślach. Ma również, bardzo wrażliwy słuch, przez co nie znosi gdy ktoś krzyczy jej do ucha. Choć, potrafi bardzo szybko biegać i wtedy ta cecha nie jest widoczna, to zazwyczaj jest bardzo niezdarna.
WYGLĄD: Liia ma ciemną sierść, która kolorem podchodzi do czarnego. Ma ciemne zielone oczy, które w ciemności wyglądają na szmaragdowe. Jej sierść, jest średniej długości. Włosy, mają fioletowy odcień, zawsze opadają jej na jedno oko, przez co wadera zawsze musi je poprawiać. W jednym uchu, tkwi kamień pochodzący z miejsca w którym uwielbiała się chować jako szczeniak. 
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Cechą charakterystyczną wadery jest to, że jej oczy zmieniają kolor od zależność jej nastroju.
PRZESZŁOŚĆ: Jeśli chodzi o przeszłość Lii to, można spokojnie nazwać ją wspaniałą. Wadera, wychowywała się pod opiekuńczą łapą rodzeństwa oraz rodziców. Uczyła się, w szkole dla szczeniaków oraz miała wielu znajomych. Często pakowała się, w kłopoty. Pewnego dnia, gdy pobiegła do lasu zgubiła się, i nie mogła znaleźć drogi do domu. Wtedy spotkała, Felixa. Gryfa, który zabrał roczną Liię do domu. Okazało się, że Gryf jest dawnym przyjacielem jej ojca. Wadera dorastała i z każdym dniem, potrafiła więcej. W dniu drugich, urodzin dostała talizman przedstawiający Yin i Yang. Felix, postanowił pójść z nią, w wyprawę do miejsca które było jej przeznaczone. Potem trafiła do Watahy Zew Natury.
RODZINA: Jej rodzina, jest dość liczna. Ma dwie siostry, które są bliźniaczkami oraz trzech braci. Jej siostra -Elinor panuje nad żywiołem wody, siostra bliźniaczka Elinor, Krista panuje nad Umarłymi czyli inaczej duszami, jest brat Mirco panuje nad powietrzem, brat Liam panuje nad ogniem, a Lucas nad ziemią. Rodzice, Wadery mieszkają w dawnej watasze i co jakiś czas, odwiedzają każde z swoich szczeniąt. Wszyscy żyją, i mają kontakt z Waderą.
PRZYJACIELE: W dawnej watasze miała dużo, przyjaciół. Jednak gdy, odeszła w poszukiwaniu nowego miejsca do życia straciła z nimi, kontakt. W tej, watasze nie posiada jeszcze przyjaciół.
WROGOWIE: Nie posiada wrogów, ale zdaje sobie sprawę że zawsze, może ich zdobyć.
TALIZMAN:
 Talizman wadery to znak Yin i Yang. Jest on symbole, tego że chociaż zawsze będzie wyjątkowa to, nigdy nie straci rodziny. Jej siostry i brat mają takie same. Bardzo często, jest mówione że talizmany trzymają rodzeństwo razem. Talizman nie ma, magicznych zdolności jednak jest bardzo ważny dla wadery, ponieważ dostała go w swoje drugie, urodziny od ojca jak jej rodzeństwo co oznaczało dorosłość i gotowość do dalszego życia.

JASKINIA:
Jaskinia jest, dość przestronna z wysoko położonym sklepieniem. Przez kryształy, które są w skałach w środku wszystko, lśni fioletowym blaskiem. Nawet, towarzysz wadery, Felix bez problemu się tu mieści. Jest to miejsce, gdzie wadera może być sobą i nie czuję potrzeby aby, ukrywać swoje emocje. 

INNE: 
- Oczy wadery zmieniają kolor w zależności od jej nastroju.
-Kiedy jest, zestresowana zamyka się w sobie.
INNE ZDJĘCIA:

Siostry-Elinor i Krista


Jej brat Mirco 

Rodzice wadery-Estaniol i Luina


TOWARZYSZ:

Felix, jest dość nie typowy. Jest spokojny oraz niezwykle wyrozumiały ale potrafi, zaatakować. Jego mocą, jest dawanie siły Lii. Gdy wadera, jest słaba lub ranna. Gdy wadera, miała rok Gryf wpadł na nią i zaprowadził do domu, jako że znał drogę. Okazało się, że to przyjaciel jego ojca. Gdy Liia skończyła dwa lata, postanowił dopilnować aby nie wpakowała się w kłopoty i dotarła do celu. 
Z czasem zaprzyjaźnił się z Waderą. Do tej pory. broni jej przed złem świata bo sądzi że, Liia nie jest gotowa aby zmierzyć się z nim sama.

UMIEJĘTNOŚCI: Siła 100 | Szybkość 100 | Zwinność 100 | Wytrzymałość 100
MONETY: 150
PRZEDMIOTY: Brak.
WŁAŚCICIEL:

2 komentarze:

  1. Supero Wilk! Eh.. szkoda że ja nie mam, czasu aby dołączyć :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niedługo wakacje, może jednak znajdzie się czas ;)

      Usuń