Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

5 czerwca 2016

Powitajmy Subaru!

"Cofam się tylko po to, by wziąć rozbieg"

DATA DOŁĄCZENIA: 5.06.2016r.
IMIĘ: Subaru.
PSEUDONIM: Nie przepada za skracaniem, czy przekręcaniem imienia.
PŁEĆ: Basior.
WIEK: 6 lat.
URODZINY: 31 sierpień | Panna
PARTNERKA: Na razie brak, chyba ciężko z tym będzie...
SZCZENIĘTA: Brak, ale odziwo lubi szczeniaki. W środku siebie potrafi być miły i delikatny.
STANOWISKO: Strażnik.
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: II-Łowca.
ŻYWIOŁ: Woda.
MOCE: -Panowanie nad wodą - opanował to niemal do perfekcji i naprawdę trudno znaleźć wilka o większych umiejętnościach niż on w tym żywiole. Potrafi władać wodą, a nawet posługiwać się nią jako narzędzie do walki. Umie pod nią oddychać, a także wzniecać fale, czy je uspokajać.
-Czarne Konie - Moc odziedziczona po ojcu. Subaru wytwarza cienie, które stają się czarnymi końmi. Nie są one materialne, dlatego trudno je skrzywdzić, ale są bardzo silne i mogą ranić innych jeśli ich pan im tak rozkaże. Najczęściej nocą można zobaczyć je wokoło Subaru, wtedy tworzą się same pod wpływem ciemności. Nie lubią światła.
-Kiedy ugryzie się do krwi, z jego szkarłatnej cieczy tworzy się nić, mogąca przeistoczyć się w każdą wymyśloną przez niego w danej chwili rzecz, na przykład podczas walki w jakąś broń itd.
-Umiejętność odczytywania informacji z wiatru, na przykład miejsce położenia jego lub innej osoby, którą chce znaleźć. Oprócz tego wiatr jest tak jakby jego prywatnym szpiegiem, który udzieli mu wszystkich niezbędnych informacji.
CHARAKTER: Subaru to wilk raczej spokojny i opanowany. Ciężko go czymś poruszyć czy zdenerwować, ale nie lubi ciągłego łażenia za nim i próbowania czegoś na siłę. Jest twardy zarówno psychicznie jak fizycznie. To wilk doświadczony, który już dawno pozostawił za sobą szczenięce lata i wyruszył na własną wędrówkę. Odwagę stawia sobie na pierwszym miejscu, ale nie podejmuje pochopnych decyzji i nie próbuje tego demonstrować przed innymi. Ogółem się nie popisuje, nawet przed waderami. Jest małomówny, ciężko mu rozmawiać o rzeczach nieistotnych, ale nie gardzi towarzystwem miłych wilków. Te cechy zapewne ukształtowały się przez samotną przeszłość wilka. Rzadko się denerwuje, ale każdy ma tą swoją ,,metę'' do której w końcu da się dobrnąć, tak samo jak Subaru. W złości nie degustuje w rozmowy, zwłaszcza z basiorami. Przechodzi od razu do rzeczy i załatwia to siłą, w końcu trzeba pokazać kto tu rządzi, jeżeli przeciwnik tak bardzo tego pragnie. Do wader ma raczej inne podejście, mianowicie ignorancję. Nie powinno się bić wadery, dlatego lepiej wycofać się i zostawić ją w spokoju. Oprócz złych i neutralnych cech ma również te dobre. Raczej nie odmówi nikomu pomocy, a jeżeli miałby skłamać, woli siedzieć cicho. Jeżeli  bliżej kogoś pozna, łatwiej jest mu się otworzyć, być milszym, a nawet delikatnym. Nie doświadcza tego jednak wiele wilków, ponieważ Subaru skrycie boi się straty i uczucia, które jej towarzyszy, dlatego raczej nie nawiązuje relacji lepszej niż znajomość. Wilk zawsze broni słabszych, jest to jego jedna z największych zalet. Po swojej przeszłości byłby gotów poświęcić życie dla bliskiej osoby.
CECHY FIZYCZNE: Subaru najlepiej radzi sobie w walce, co zawdzięcza dużej sile oraz szybkości. Jest twardy i wytrzymały na wiele rzeczy, także niektóre moce innych wilków. Spostrzegawczy, mówią nawet że ma sokole spojrzenie, gdyż potrafi wypatrzeć nawet najmniejszą rzecz z bardzo daleka.
WYGLĄD: Subaru to wilk pokaźnej i silnej budowy, o smukłej, wysportowanej sylwetce oraz dużych rozmiarach. Jego ciało okala gęsta, długa, śnieżno-biała sierść, często ubrudzona krwią, chociaż wbrew pozorom zadbana. Jego ojciec posiadał taką samą, zresztą wilk dosłownie w całości jest odzwierciedleniem swojego ojca. Jego czerwone oczy potrafią przeszyć wielu na wylot, zazwyczaj to właśnie przez nie inne wilki czują niepewność oraz dystans.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Nie ma ich za wiele, to po prostu wilk o zwyczajnym wyglądzie, z którego najbardziej wyróżniają się drapieżne oczy.
ZAINTERESOWANIA: "Mężczyzna zmiennym jest'' przynajmniej w jego przypadku, dlatego ciężko ucelować w upodobania tego oto wilka.
LUBI: Samotność, chociaż towarzystwem lubianych osób nie pogardzi, oraz przebywanie w ciemnych i wilgotnych miejscach, takich jak jego jaskinia. Wilk lubi również wodę, którą ma za żywioł. Często przebywa w jej otoczeniu.
NIE LUBI: Ognia, ponieważ to przeciwieństwo żywiołu, który posiada. Nie lubi również wilków które ciągle za nim łażą i na siłę próbują się zaprzyjaźnić, to w szczególności. Reszta rzeczy ujdzie, wbrew pozorom jest wilkiem, który potrafi zaakceptować zaistniałą sytuację.
PRZESZŁOŚĆ: Subaru miał dzieciństwo jak normalny szczeniak. Lubił poznawać świat oraz zdobywać nową wiedzę, w czym pomagał mu ojciec. Podporządkował się mu w całości i uważał go za wzór do naśladowania. Dzielił szacunek również do matki, którą kochał z całego serca. Wiele się od nich nauczył, ale przecież nic dobrego nie trwa wiecznie... no z wyjątkiem nieba, do którego idzie się zasłużenie po śmierci, dlatego tuż przed osiągnięciem dorosłości jego wataha została zaatakowana i wymordowana przez ludzi. Nie było go w tamtej chwili na terenach, dopiero kiedy powrócił i zobaczył ten widok... Coś w nim pękło. Pragnął zemsty, której udało mu się dokonać na jednym z ludzi. Przez właśnie ten jeden uczynek Ci ścigali go przez bardzo długi czas. Wiele razy cudem unikał śmierci, dlatego uodpornił się. Długo wędrował i raczej nawiązywał tylko konflikty z innymi. Zostałby nawet wiecznym samotnikiem, gdyby nie wataha, na którą się natknął, ale czy na pewno zazna tu spokój i poczuje się jak wcześniej, przy rodzinie?
RODZINA: Matka - Serenity - Szaro czarna wilczyca o smukłej sylwetce, silnej budowie, dwukolorowych oczach oraz pięknym głosie. Subaru zapamiętał ją najlepiej jak tylko mógł, bardzo ją kochał. Ojciec - Halt - Śnieżno biały wilczur o surowym spojrzeniu czerwonych oczu. Subaru jest jego istną kopią ze względu na wygląd jak i charakter. Zawdzięcza mu niesamowite umiejętności w walce oraz innych umiejętnościach. Był dla niego wzorem do naśladowania. Reszta jego rodziny nie była tak bardzo znacząca, dlatego to wszyscy, którzy powinni się tu znaleźć.
PRZYJACIELE: Takowych było mało, wilk zazwyczaj działał sam, po za tym... nie lubi się do kogoś przywiązywać uczuciowo, skrycie boi się straty.
WROGOWIE: Tych było sporo, nawet znaleźli się w tej grupie ludzie, którzy narzekali na śmierć jednego ze swoich i upolowane zdobycze ze strony wilka.
TALIZMAN:
Złoty talizman ze wzorami to jedyna pamiątka po matce, która przekazała mu go w chwili śmierci. Może on zmieniać kolor, jednak najczęściej przybiera barwę błękitu i zieleni. Nawet sam właściciel nie bardzo wie dlaczego tak się dzieje, ale najczęściej jest to odzwierciedlenie nastroju posiadacza. Czarny kształt w środku może być kołami, słońcem lub innymi podobnymi wzorami. Ten najczęściej opisuje wilka, z którym rozmawia Subaru, lub tego, który jest chociaż w pobliżu.

JASKINIA:
Subaru lubi miejsca ciche, wilgotne i ciemne. Taka więc musiała być również jego jaskinia. Co tu więcej opisywać... wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

INNE ZDJĘCIA:

UMIEJĘTNOŚCI: Siła 130 | Szybkość 130 | Zwinność 130 | Wytrzymałość 130
MONETY: 150
PRZEDMIOTY: Srebrna Zbroja.
WŁAŚCICIEL:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz