Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

1 czerwca 2016

(!) Zakończenie

Hej!
Hihi... Co tam u was słychać? Jak pogoda? Co porabiacie? Miło spędzacie czas w przerwach na opowiadania? A może wiecie już gdzie pojedziecie na wakacje? Piszcie w komentarzach, pochwalcie się!
Ale tak, wiem. Nie tego chcecie słuchać. No więc po waszym wielomiesięcznym wysiłku dopięliście swego. Napisaliście ponad 100 opowiadań! :D Dokładnie było ich 110, więc to o 9 więcej niż musieliście :p Na razie wiemy już, że w tym miesiącu nie zamkniemy watahy, ale kto wie jak to się dalej potoczy? ;)
Jak na razie rozpoczął się kolejny miesiąc z nieoficjalnym zadaniem jaki wam daje. Napiszcie tym razem 120 opowiadań! :D Wiecie, że jest już możliwe napisanie całkiem sporej ilości, czy teraz wam się uda jeszcze więcej? Mam nadzieje, że tak!

Trzymajcie się!

~Administracja

1 komentarz:

 1. Nikt nie komentuje to ja skomentuję!
  Słoneczko kochane pragnie zmienić nas, szare wilczki w pyszne kurczaki z rożna (bez dipu!). Jednak dobre Burze co jakiś czas ochładzają stosunki między Niebem a Ziemią, stosując krzyk jako środek perswazji i GROMiąc je wzrokiem :D

  A tak poza tym - blisko wakacje, ten upalno-nudno-piękny czas. Koniec roku to pożegnanie z ludźmi, których znam od wielu lat. Niektórych mogę już nigdy nie spotkać, z innymi się zobaczę, jednak NIC już nie będzie takie samo.
  Martwienie się nowym otoczeniem i pierwszą szkołą, gdzie nie będę każdego znała z imienia i gdzie dla nauczycieli będę tylko numerkiem z dziennika - zostawiam tak jak wszystkie sprawy - na ostatnią chwilę x')

  ~Amanecer

  OdpowiedzUsuń