Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

21 lipca 2016

(!) Bardzo ważne! Duża aktualizacja watahy!

Witajcie!

Tematem dzisiejszego ogłoszenia jest duża aktualizacja WZN. Jej termin nie jest jeszcze do końca pewny, wszystko zależy od tego, czy wyrobimy się z wprowadzeniem wszystkich zmian. Aktualizację planujemy przeprowadzić jeszcze podczas wakacji.
Ta aktualizacja będzie się nieco różniła od poprzednich, ponieważ wraz ze zmianami i licznymi nowościami nastąpi coś w rodzaju restartu strony.
Pewnie teraz myślicie Co? Gdzie? Jak? Po co? Dlaczego?! . Spokojnie, te zmiany są konieczne aby wprowadzić aktualizację. Poza tym w watasze zrobił się już spory bałagan, który chcemy częściowo w ten właśnie sposób naprawić.
Aby was już przygotować na zmiany chcemy wam powiedzieć o tym, co zmieni się w wilkach, czyli waszych postaciach:

1) Wszyscy członkowie zostaną usunięci, jednak w kronikach nadal będą znajdować się stare formularze. Jeśli po wprowadzeniu aktualizacji będziesz chciał dalej być członkiem WZN, będziesz musiał napisać nowy formularz, stosując się do nowych zasad i regulaminu. Oczywiście, Twój wilk może nadal nosić te same imię, a formularz możesz zwyczajnie skopiować ze swojego starego profilu.
2) Postacie zachowują swoje wspomnienia! Nie usuwamy waszej przeszłości! Wszystkie wasze przygody i przeżycia opisane w opowiadaniach są aktualne i możecie dalej kontynuować fabułę jakby nigdy nic.
3) Jeśli w starych opowiadaniach poznałeś jakiegoś innego wilka, przyjaźnisz się z nim itp., to wasze relacje także nie zostają usunięte. Dalej jesteście znajomymi i znacie się nawzajem.
4) Wasze statystyki i ekwipunek zostają zresetowane. Jest to konieczne, żeby po wprowadzeniu zmian nie było problemów i bałaganu ze statystykami.
5) Przedostatnia już rzecz, chyba najważniejsza i najbardziej ingerująca w stronę. Po wprowadzeniu aktualizacji zmienią się zdjęcia wilków i zdjęcia znajdujące się w profilach! "Nowa" Wataha Zew Natury będzie przestrzegać praw  autorskich, zmieniamy także grafikę, wokół której będzie się cała fabuła obracać. Od tego momentu zdjęcia wilków będą realistyczne. Nie będzie już także zdjęć talizmanów i jaskiń, a jedynie ich opisy. Nie martwcie się jednak tymi ograniczeniami, wszystko zostało porządnie obmyślone i ograniczenia zostały zmniejszone do minimum.
6) Wszystkie stare opowiadania i posty zostaną i będą dla was i dla nas do wglądu. Jest to część naszej historii, naszej przeszłości, a wspomnień się nie usuwa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mamy nadzieję, że dobrze przyjmiecie tą aktualizację. Na razie to na tyle, możliwe że pojawi się jeszcze więcej ogłoszeń w tej sprawie. Post ten został napisany po to, aby was przygotować na nadchodzące zmiany i żeby aktualizacja was aż tak nie zaskoczyła. Mamy nadzieję, że nowa Wataha Zew Natury wam się spodoba :).

Miłego dnia!

~ Administracja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz