Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

15 lipca 2016

Od Amanecer C.D. Daenerys: "Czy to słowik?"

Dałam tej miłej Rysi trochę mojej herbaty, ale czy to miało jakieś znaczenie? Będzie nam razem fajnie, tylko...
-Gdzie moje Miiiisie?
-Mówiłam ci chyba, że nie ma tu żadnych Misi, Misiu.
Spojrzałam na nią spode łba. Rozglądałam się za Misiami, ale faktycznie nigdzie ich nie było. A może poszły tylko na chwilę? Może zaraz wrócą? A co, jeśli już mnie nie lubią, albo się zgubiły?
-Rysio, gdzie moje miiiisie - spytałam płaczliwym tonem, wtulając się w jej futerko.
-Misie! - krzyknęła Danusia. Odwróciłam się. Były tam! Otarłam łzy i ruszyłam w ich stronę. Wadera obok też była ucieszona. Szłyśmy za naszymi przewodnikami, starając się opanować łapki, które plątały się i chwiały ma trzęsącej się ziemi. Nagle misie wbiegły w jakieś krzaki, a na gałązce usiadł ptaszek.
-KRRA KRRRA! - uśmiechnęłam się na dźwięk melodii.
-Misiu, czy to słowik? - spytała zachwycona towarzyszka. Nie odpowiedziałam jej, tylko złapałam za łapki i ruszyłam do tańca.
-Kra! Krrra! Krrra!
-Krra! Krakrakra!
-Kra! KRRA! Kraaaa! Krakra! Krrrra!
Wszędzie dookoła latały śliczne, czarne słowiki, a my tańczyłyśmy, co rusz padając na ziemię. Świat dookoła wirował, zapach kwiatów mieszał się z pieśnią ptaków, a każda roślinka uśmiechała się do nas przyjaźnie. Misie cały czas się patrzyły, ale jak chciałam na nie spojrzeć, to znikały. Przy kolejnym upadku zaśmiałam się i zerwałam kwiatka z ziemi. Dałam go słowikowi, ale chyba mu się nie spodobał, bo ptaki poderwały się z głośnym "KRAAAA" i uciekły.
-Koniec piosenki. Misie nas wołają!
Faktycznie, Misie z uśmiechami na mordkach machały łapkami w przywołującym geście, więc podbiegłam do nich, a za mną Danusia.

--------------------------
Daenerys?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz