Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

23 lipca 2016

Od Arill C.D Amanecer: Zagubiony Żywioł, cz.5

-Jakie zadanie? I co to w ogóle za miejsce?-Nalia zaczęła chodzić w kółko, a wtedy ja nadepnęłam  jej dość porządnie na łapę.
-Nalia, złotko, zamknij się proszę i słuchaj grzecznie.-Powiedziałam stłumionym szeptem.
-Och, dziewczynki. Każdy kto tutaj trafia ma w sobie wiele pytań. Nie tłumcie ich, lecz pamiętajcie, ja nie jestem wszechwiedzący.-rzekł basior o dziwnym umaszczeniu.-Chodźcie za mną.-powiedział i zaczął iść, a my za nim. Szłyśmy po złotej ścieżce, która jednak nie do końca była widoczna przez mgłę, która nas otaczała.
Nie wiem ile nam to zajęło, ale jedno jest pewne-szliśmy bardzo długo. Nawet zaczynałam się już powoli męczyć, ale w końcu dotarliśmy na miejsce, a przynajmniej taką miałam nadzieję. Basior usiadł na ławce i skinął głową, że my też mamy to zrobić. Usiadłyśmy więc.
-Posłuchajcie, aby dostać odpowiedź na nurtujące was pytanie każda z was musi przejść jedną próbę. Co to ma być? Nie wiem. To wszystko zależy od waszego strachu, od wnętrza. Za chwilę każda z was z osobna wejdzie przez te drzwi, po jednych dla każdej.-Odwróciłam głowę za siebie i ujrzałam trzy pary jasnych drzwi zdobionych złotem. Były ogromne.-Następnie musicie przejść pomyślnie waszą próbę, gdy to zrobicie pojawicie się z powrotem u mnie, gdy nie... Wrócicie do swojego domu. Idźcie.-Wszystkie trzy wstałyśmy i podeszłyśmy do drzwi. Widziałam, że pozostałe miały jakiś cel, a ja? Chyba wejdę tam sobie dla przyjemności.
Na trzy wszystkie weszłyśmy, rozpływając się w gęstej mgle jaka czekała za drzwiami...

---------
Ami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz