Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

20 lipca 2016

Od Daenerys C.D Misty Rue

Wadera mnie lekko zirytowała, lecz tego nie okazywałam. Wręcz przeciwnie- Uśmiechnęłam się i oznajmiłam:
- Skoro moja „nieuprzejmość” tak Ci przeszkadza, to się przedstawię. Zwykle mówią na mnie Dan. Jakkolwiek Ty będziesz mówić, to Twoja sprawa. Ja się w to nie mieszam. -Wadera lekko zmrużyła oczy- Masz jakąś specyficzny żywioł, prawda?
- Zależy, jak kto definiuje słowo „specyficzny”.
- Mogę się dowiedzieć?
- Z czasem przyjdzie na to pora. – ironicznie się uśmiechnęła- Co robiłaś na gałęzi, Panno „Dan”?
- Próbowałam złapać takiego małego ptaszka. Myślałam, ze nie umie latać, wiec chciałam mu pomóc, a tu odleciał i nie zdążyłam go schwytać.- Wadera zaśmiała się pod nosem- Nigdy Cie wcześniej nie widziałam… Należysz do Watahy Zew Natury?
- Owszem.
- Ja również. Za Tobą! – wskazałam łapą za wilczyce. Podczas, gdy wadera się odwróciła, szybciutko i bezszelestnie wdrapałam się na pobliskie, drzewo. Wbiłam swoje pazury w korę i zaczęłam się wspinać, aż do tego miejsca, gdzie całkowicie zasłaniały mnie liście. Misty ponownie się odwróciła w moją stronę. Rozejrzała się dookoła, przekręcając łbem. W tym samym czasie wchodziłam na jedno z grubszych gałęzi. Niestety zahaczyłam noga o małą, wystającą gałązkę. „No nie!” myślałam. Uszy Misty podniosły się do góry. Na szczęście wiatr i pobliskie zbiorniki wody lekko zagłuszały moje ruchy. Położyłam się na tej gałęzi i cicho oddychałam, żeby nie wydawać więcej dźwięków.

----------------------
Misty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz