Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

21 lipca 2016

Powitajmy Meirin!

 "Spiesz się powoli, a unikniesz błędów..."

DATA DOŁĄCZENIA: 21 lipiec 2016r.
IMIĘ: Meirin.
PSEUDONIM: Mei, Rinnie.
PŁEĆ: Wadera
WIEK: 3 lata
URODZINY: 6 marzec | Ryby
PARTNER: Jest zbyt przejęta pracą, by mieć partnera. Może przydałby się jej?
SZCZENIĘTA: Uważa, że szczenięta to zwykła strata czasu.
CIECZKA: Miesiące parzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Przywódca Wojowników. 
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: I-Tropiciel.
ŻYWIOŁ: Umysł.
MOCE:
Shisute - Telekineza, czyli przenoszenie przedmiotów siłą umysłu.
Kanjo - Odczytywanie emocji innego wilka. Meirin musi mieć z nim kontakt wzrokowy.
Yume - Odczytywanie snu innej osoby. Dany wilk musi wtedy spać.
Heiwa - Meirin może uspokoić innego wilka lub pocieszyć. Potrzebny jest kontakt wzrokowy.
Itami - Zadawanie niewiarygodnego bólu innej istocie. Najsilniejsza, a zarazem najbardziej wycieńczająca moc. Oczywiście, kontakt wzrokowy obowiązkowy.
CHARAKTER: Meirin jest dość "chłopięcą" waderą. Nigdy nie lubiła zabawek dla niej, nie interesowała się sztuką czy urodą. Zawsze uwielbiała ćwiczyć i dążyć do perfekcji w walce. Wszystko przełożyło się na jej dzisiejszy charakter. Perfekcja to coś czego jej nie brakuje. Nic nie może być nieidealne, a wszystko ma szablon, dzięki któremu do tego ideału można dążyć. Przynajmniej tak sądzi. Wszystko się da z odrobinką wysiłku i spokoju. Mei jest cierpliwa, więc niczego nie robi pochopnie. Wszystko musi przeanalizować kilka razy, a może dopiero się zdecyduje. Ciężko z nią wytrzymać. Każe wszystkim dostosować się do jej standardów. Trochę arogancka lecz szczera. Nienawidzi kłamstw, które są rozsiewane po świecie. Często używa swoich mocy, gdy poznaje nową osobę. Uwielbia poznawać ludzi i od razu bardzo im ufa. Ułożona i kulturalna. Zachowuje zasady dobrego wychowania do starszych. Choć dowcipności poczucie humoru jej nie brakuje. Jednak uśmiech na jej twarzy to rzadkość. Niestety, dużo osób przez to uważa ją na niesympatyczną. Jednak sporo zyskuje przy bliższym poznaniu. Często po pracy siada nad dobrą książką i czyta. Oczywiście, nie każda książka jej się spodoba. Musi być przecież perfekcyjna. Do walki również musi mieć taktykę idealną. Woli użyć swoich umiejętności, a dopiero na koniec swych mocy. Zawsze stawia na to co ktoś umie, a dopiero później wrodzone moce. Oto cały jej charakter w jednym zdaniu: Oto czysta perfekcja, przynajmniej według niej.
CECHY FIZYCZNE: Mówią, że szybkość idzie w parze ze zwinnością. Siła z ... Nieważne. Meirin jest bardzo silną i zawrotnie szybką waderą. Idealnie współgra to z jej sprytem. Dzięki temu legendarnemu trio z łatwością powali trzy razy większego basiora. Niestety, lekka niezdarność nie pozwala jej na skradanie się i skomplikowane zasadzki. Jednak gibkość i wdzięk potrafi świetnie wykorzystać.
WYGLĄD: Meirin to dość nieduża wadera. Jej futro ma barwę białą. Z jej pleców wyrastają trzy czarne pióra. Na jej łapach i ogonie widać czarne zawijasy. Za to na jednej z nich widać łańcuch oplatający ją. Na pysku Meirin nosi czarną maskę w najróżniejsze wzory. Zwisają z niej dwie czerwone wstążki.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Mei ma przepiękne, niebieskie oczy. Gdy biegnie, zostawiają niebieską smugę światła.
ZAINTERESOWANIA: Nie interesuje się niczym. Absolutnie. Może czasami poogląda nowe materiały, z których są zrobione zbroje. Może nawet trochę się na tym zna. Może nawet trochę wie o broni, jednak nic poza tym.
LUBI: Słuchać ćwierkania ptaków. Często siada przed swoją jaskinią i słucha. To ją odpręża i może naładować się świeżą energią.
NIE LUBI: Kiedy ktoś jej nie słucha i nie stosuje się do jej poleceń. Po prostu krew ją zalewa kiedy chce aby kolejna osoba była idealna, ale nie stosuje się do tego co powie. Chyba nikt oprócz niej nie rozumie powiedzeń "Do perfekcji po trupach"... czy jakoś tak.
PRZESZŁOŚĆ: Meirin urodziła się w pewnej magicznej watasze wilków. Było to szóste i najmłodsze szczenię ubogiej rodziny. Jej rodzeństwo zawsze wykorzystywało ją, wyzywało oraz biło. Jednak rodzice od jej urodzenia przeczuwali coś niezwykłego. W dniu swoich pierwszych urodzin Meirin znalazła w jaskini dziwną maskę. Założyła ją. Z czasem Meirin stawała się coraz bardziej perfekcyjna i spokojna. Zaczęły występować u niej instynkty, a w niedługim czasie była najlepszym wojownikiem wśród wszystkich. Jednak coś wzywało ją aby wędrowała po świecie i odnalazła watahę, w której mogłaby udowodnić swój potencjał oraz założyć rodzinę. Zebrała od mieszkańców wioski rady na przyszłość i umieściła je w kluczu na swoim wisiorze. Następnie wyruszyła w podróż. W niedługim czasie odnalazła to czego szukała.
RODZINA: Aktualnie rodzeństwo Meirin przebywa gdzieś w nieznanych jej miejscach. Co dziwne, nawet nie pamięta ich imion. Jednak rodzice - Kemi oraz Rollan - mieszkają dalej w rodzinnej watasze i przysyłają swojej najmłodszej córce listy.
PRZYJACIELE: Przyjaźni się ze wszystkimi mieszkańcami swojej rodzinnej watahy. Oprócz tego chyba nikt.
WROGOWIE: Nie zna nikogo kto byłby jej wrogiem. Choć pewnie jest ich wielu lecz się nie ujawniają.
TALIZMAN: 
Talizman to klucz do bramy otwierającej jej rodzinną watahę. Znajdują się w nim rady od jej mieszkańców. Gdy Meirin pogubi się w życiu klucz zaczyna świecić, a dana osoba w śnie opowiada jej co ma zrobić. Wiele razy jej się przydał. Nigdy się z nim nie rozstaje.
JASKINIA:
Jaskinia to jedne, wielkie, fioletowe zawijasy. Jest tam bardzo ciemno lecz wadera świetnie się tam odnajduje.
INNE ZDJĘCIA:

UMIEJĘTNOŚCI: Siła 100 | Szybkość 100 | Zwinność 100 | Wytrzymałość 100
MONETY: 100
PRZEDMIOTY: Brak.
WŁAŚCICIEL: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz