Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

21 lipca 2016

Powitajmy Nexus'a!

"Coura­ge is to re­sist fear, mas­te­ry of fear - not absence of fear..."

DATA DOŁĄCZENIA: 21 lipiec 2016r.
IMIĘ: Nexus.
PSEUDONIM: Zazwyczaj mówi się do niego pełnym imieniem, lecz czasem się zdarza, iż nazwą go Lair (czyt. Lajer), czyli kłamca, mimo że nim nie jest.
PŁEĆ: Basior.
WIEK: 3 lata.
URODZINY: 1 stycznia.| Koziorożec
PARTNERKA: Basior dawniej miał partnerkę, lecz się z nią rozstał. Aktualnie nie posiada.
SZCZENIĘTA: Nie ma i nie planuje.
STANOWISKO: Obrońca.
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: I-Tropiciel.
ŻYWIOŁ: Energia.
MOCE: Moce Nexus'a skupiają się głównie na energii i ich czynników. Poniżej będą podane niektóre z nich, ponieważ większości nie odkrył, a co chwila może się to zmienić.
♠ Skoncentrowanie się na jednej rzeczy, bądź osobie w 100%.W takiej chwili obrażenia są zadawane pięciokrotnie mocniej. Podczas tego jego oczy stają się jaskrawsze, a wokół jego szyi pojawia się ognisty pierścień.
♠ Wytworzenie jaskrawo-zielonej Kuli Energii. Czasem może to jemu oświetlać nieco drogę, lecz najczęściej używa jej do walki.
♠ Jest w stanie określić rodzaj energii danego stworzenia.
♠ Posiada umiejętność wtargnięcia do czyjegoś umysłu i przewidzenia, czy ktoś ma dobre zamiary.
♠ Podczas używania broni białej basior zwiększa trzykrotnie siłę narzędzia.
♠ Rany goją się dwa razy szybciej niż u normalnych wilków.
CHARAKTER: Charakter Nexus'a jest nieco skomplikowany. Niczym Ying-Yang. Posiada często przeciwieństwo swojego charakteru. Raz jest ciekawski, a raz nie. Jednego dnia jest wesoły, a drugiego wręcz przeciwnie. Umie komuś zaleźć za skórę i to solidnie, lecz dla innych może być miły i wyrozumiały. Dziś może być gadułą, a jutro nie udzielać się. Z tego powodu nie da się jednoznacznie określić, czy jest ekstrawertykiem, ambiwertykiem, czy introwertykiem. To samo tyczy się optymisty, realisty oraz pesymisty. Jest parę takich cech, lecz niektóre zostają bez zmian. Niewątpliwie nie jest typem wilków, które zostawią kogoś na pastwę losu. Nie przejdzie koło kogoś, kto potrzebuje pomocy obojętnie. Zawsze będzie dążył do zjednania. Jest on typem walecznych wilków, które nie puszczą niczego płazem. Będzie walczył do ostatniej kropli krwi. Nienawidzi słowa "nie". Jeszcze bardziej to nakręca go do działania. Lojalny wobec przyjaciół i wierny. Czasem zdarzy mu się palnąć jakiś żart, lecz rzadko się to zdarza. Umie wykazać się inteligencją w trudnych sytuacjach. Nie poddaje się presji grupy, bądź osoby. Pamiętliwy, przez co często dalekie doświadczenie, które miał z jakimś wilkiem i tak powoduję u niego lekką urazę, mimo iż wybaczył. Można przyznać, że jest odważny, lecz czasem lekkomyślny. Z waderami bywa różnie. Jest zwolennikiem stałych związków. Bądź, co bądź taki mniej więcej jest charakter tego basiora.
CECHY FIZYCZNE: Zacznijmy od tego, że Lair jest dobrze zbudowany, dzięki dawnym treningom. Kondycji również nie brakuję. Nie grzeszy szybkością, lecz nadrabia to wytrzymałością i siłą. Skaleczenie nie zrobi na nim wrażenia. Również z tego powodu, że szybko się goi. Mimo iż jest to spory basior, to zwinność pozostała aż do teraz. Dzięki wyostrzonemu słuchowi jest w stanie określić dźwięk oraz jego kierunek. Może i węch za dobry nie ma, lecz wzrok genialny. Umie dostrzec coś z bardzo dalekiej odległości w dużej ostrości.
WYGLĄD: Basior o śnieżnej sierści z jasnofioletowymi oczami. Gdzieniegdzie znajdują się czarne zdobienia.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Zdecydowanie można powiedzieć, że cechą charakterystyczną wilka jest znak Ying-Yang na prawej, tylnej kończynie.
ZAINTERESOWANIA: Nexus interesuje się astronomią oraz geografią. Lubi też od czasu do czasu potrenować w celu zwiększenia swojej formy.
PRZESZŁOŚĆ: Mając około roku szczenię postanowiło się usamodzielnić i wyruszyć samemu odkrywać świat. Wyrozumiały ojciec i matka pozwolili mu na taką decyzję. Kiedy odchodził jego mama spodziewała się dziecka, więc zapewne posiada rodzeństwo. Był silnie związany z ojcem. Często przychodził odwiedzać szczeniaka. W trakcie wędrówek spotkał waderę, w której się zauroczył. Właśnie, zauroczył. Nie była to miłość, dlatego niewiele po tym jak się zeszli, rozstali się. Prowadził normalne życie. Wszystko się zmieniło, kiedy rok później od wyprowadzki jego ojciec umarł.W tamtym momencie stracił kontakt z matką. Pałętając się po wielu miejscach natrafił na watahę. Watahę Zew Natury.
RODZINA: Nie przepada za opowiadaniem o rodzinie. Jeżeli kogoś to będzie interesowało, to się spyta,a on będzie gotów odpowiedzieć.
TALIZMAN: Nie posiada.
JASKINIA: Lair wpadł na nią któregoś razu, kiedy przechadzał się po okolicy. Jest to obszerna jaskinia z wieloma zakamarkami, których jeszcze sam nie odkrył. Jest tam chłodno, dzięki czemu to znakomite miejsce na przeczekanie upałów. Schody prowadzą do różnych pomieszczeń. Te, które prowadzą prosto będą prowadzić do jego sypialni. Zaś te, które skręcają prowadzą do sali treningowej, pokoju gościnnego, czy salonu lub kuchni. Jeżeli jakieś stworzenie będzie chciało się u niego przez pewien czas zatrzymać nie ma najmniejszego problemu.

INNE: ♠ Jego imię wybrał ojciec i miało nawiązywać do kosmosu.
UMIEJĘTNOŚCI: Siła 100 | Szybkość 100 | Zwinność 100 | Wytrzymałość 100
MONETY: 100
PRZEDMIOTY: Brak.
WŁAŚCICIEL: nexuswataha@interia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz