Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

15 lipca 2016

Powitajmy Orchideę!

"Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili."

DATA DOŁĄCZENIA: 15 lipiec 2016r.
IMIĘ: Orchidea.
PSEUDONIM: Wilki lubią zwać mnie Orią, bądź Chideą, a ja wciąż trzymam się tego, że każde imię piękniejsze jest w pełnej krasie. Czy róża była by tak wspaniała, gdybyśmy wołali ją "ró", lub "ża"? Nie sądzę.
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 3 lata.
URODZINY: 18 sierpień | Lew
PARTNER: Nie ma partnera, ale ma nadzieję znaleźć.
SZCZENIĘTA: Wolałaby mieć, ale nie ma.
CIECZKA: Miesiące nieparzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Kronikarka.
POWOŁANIE: Uczony.
RANGA: I-Zielarz.
ŻYWIOŁ: Umysł.
MOCE: Moce umysłu nadają mi niezwykłych umiejętności. Potrafię porozumieć się z każdą istotą oraz każdym przedmiotem za pomocą telepatii, którą chwilowo rozmówce obdarzam, niestety kosztuje mnie to uniemożliwienie zaspokojenia głodu (nawet gdy jem jak szalona) przez pięć razy dłużej niż rozmawiałam. Potrafię również lewitować i teleportować się, lecz gdy to robię tracę wzrok na trzy doby. Mam też zdolność stawania się niewidzialną, ale nie mam wpływu na to jak długo to potrwa, więc to również nie jest od tak sobie do użycia, wszystko wymaga przemyślenia, a jednak jest pomocne. Aby nikt nie zmusił mnie do wykorzystania mocy, nie mówię ani słowa o moim żywiole, a takowych prawie w ogóle nie używam.
CHARAKTER: Życie stawiło mnie przed wieloma wyborami i nauczyło rozwagi. Urodzono mnie istotą współczującą i wrażliwą, lecz wychowano na zamkniętą w sobie marzycielkę o przewlekłych refleksjach, którymi nie dzieli się ze światem uważając nie raz samą siebie za przekleństwo i najgorszego z dziwolągów. Nie tylko przez rodziców, przez całe otoczenie. Czując, że nie zaznam tolerancji, miałam wyrzuty, lecz szybko nauczono mnie je tłumić i rozumieć czemu nikt mnie nie lubił. Ale to nie była prawda, zrozumiałam, że potrzebuję i mam prawo do troski jak wszyscy inni. Wprowadziłam radykalne zmiany w moim życiu i choć pozostałam zamknięta nie zgadzam się już na wyśmiewanie mnie.
CECHY FIZYCZNE: Po pewnej pamiętnej rozmowie, ścigałam się z rozmówcą. każdego dnia, przez rok. Cieszyły mnie takie wyścigi i wykształtowały u mnie zwinność i szybkość. Za to marna ze mnie siłaczka, a wytrzymałości też nie pomógł wyrobić przyjaciel dający fory na tyle, by się nie mogła zmęczyć.
WYGLĄD: Moje futro składa się z mieszaniny bieli, czerni i czekoladowego brązu, a oczy mam nieskazitelnie błękitne. Jestem bardzo puchata co przeszkadza mi stać na dwóch łapach, ale już się wyszkoliłam.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Raczej nie wyróżniam niczym, nawet nie jestem w niecodziennych kolorach jak większość magicznych wilków.
ZAINTERESOWANIA: Cechuje mnie zainteresowanie po prostu światem. Dlaczego jest i czy udał się stwórcy czy nie. Nie trzymam się wierzeń innych, sama dumam całymi dniami nad najśmielszymi pytaniami filozofów.
LUBI: Uwielbiam ciemne jaskinie w których co chwili skapująca z sufitu woda po kropelce tworzy przyjemny dźwięk, a koło każdej łapy po kroku roztaczają się wodne pętle. To z miejsc. Jedzenie... właściwie to nie jestem zbytnio wybredna, zjem wszystko. Zaś z zajęć to rozmyślanie najwięcej mi zajmuje.
NIE LUBI: Nie lubię wścibskich wilków, co do reszty jest tolerancyjna.
PRZESZŁOŚĆ: Urodziła się w innej watasze. Po tym jak postanowiła zmienić coś w swoim życiu, przestać dawać się z siebie naśmiewać, zmieniła watahę. Nic specjalnego, nowy start.
RODZINA: Lotos to jedyny żywy członek jej rodziny, nie wiadomo jednak gdzie jest. Miała kiedyś ojca, Athana, ale zginął w pożarze lasu.
PRZYJACIELE: Jeszcze nie ma.
WROGOWIE: Jeszcze nie ma.
TALIZMAN: Nie ma talizmanu, ale z zacięciem go poszukuje.
JASKINIA: Włóczy się po różnych, nigdzie długo nie zostaje.

UMIEJĘTNOŚCI: Siła 110 | Szybkość 100 | Zwinność 100 | Wytrzymałość 110
MONETY: 100
PRZEDMIOTY: Piaszczyste Buty.
WŁAŚCICIEL:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz