Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

11 lipca 2016

(!) Powrót Sigmy do watahy


Witajcie!

Dzisiejszy post będzie skupiał się głównie na mnie i mojej długiej nieobecności. Niestety z powodu braku weny i zapału do prowadzenia watahy, jak i końca roku szkolnego i powodów osobistych byłam nieobecna przez kilka miesięcy. W tym czasie watahą zajmowały się Arill i Bella, za co im naprawdę bardzo, bardzo dziękuję. To tylko i wyłącznie moja wina, że mnie nie było, nie pomagałam, nie dodawałam opowiadań i tak dalej. Chcę was za to przeprosić i administratorki także, że tak bez słowa zniknęłam i, powiem wprost, zostawiłam watahę...

Teraz wracam z nową werwą i zapałem do pracy. Obiecuję, że teraz będzie lepiej, i że się poprawię. Odpoczęłam i ochłonęłam, wszystko przemyślałam. Aktywnie wracam w życie watahy i mam nadzieję, że tego typu sytuacja już się nie powtórzy.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Arill i Belli. Doceńcie je, ich pracę i trud. Poświęcają swój czas, zastąpiły także mnie. Bardzo się napracowały, co widać od razu chociażby po zorganizowanych wydarzeniach. Jeszcze raz wam dziękuję, dziewczyny!

~ Sigma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz