Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

2 sierpnia 2016

Powitajmy Bellę!


"Życie to labirynt, ale cel jest zawsze taki sam..."


DATA DOŁĄCZENIA: 4 czerwiec 2015r.
IMIĘ: Bella.
PSEUDONIM: Czasami zdarza się, że ktoś mówi do niej Bell, jednak znaczna większość jej znajomych, czy przyjaciół zwraca się do wadery jej pełnym imieniem.
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 2 lata
URODZINY: 2 listopada | Skorpion
PARTNER: Nie ma.
SZCZENIĘTA: Nie ma.
CIECZKA: Miesiące parzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Samica gamma, nauczyciel przyrody.
ŻYWIOŁ: Natura.
MOCE: Wadera mimo swojego młodego wieku odkryła już wiele mocy związanych z naturą.
-Panuje nad ziemią i niektórymi pierwiastkami, takimi jak kryształy, minerały itp.
-Może wywoływać lawiny głazów.
-Powoduje szybki wzrost roślin.
-Tworzy trzęsienia ziemi, jej rozstąpienie, a nawet przesunięcie gór.
-Potrafi sadzić rośliny w błyskawicznym tempie.
-Może tworzyć różne tunele.
-Umie tworzyć, kontrolować, a także zmieniać formę roślinności.
CHARAKTER: Bella jest miła, przyjacielska i niezwykle inteligentna, lecz bardzo nieufna względem nieznajomych. Wadera jest zawsze chętna do pomocy. Lubi pomagać innym wilkom i dawać im rady. Jest wyjątkowo spokojna, rzadko kiedy się stresuje. Zazwyczaj na jej pyszczku widnieje uśmiech. Jest wesoła i pogodna. Jako, że w czasach swojego dzieciństwa mieszkała w dziczy, Bell jest odważna i wyczulona na wszelkie dziwne odgłosy i zapachy. Ma także wyostrzone zmysły słuchu i węchu. Jest wytrzymała na ból, zarówno fizyczny jak i psychiczny. Nie interesuje ją zdanie innych wilków, ani nie przejmuję się obelgami rzucanymi w jej stronę. Ma gdzieś to, co inni o niej myślą i co o niej mówią, ale jeżeli ktoś z bliskich dla niej osób zacznie ją obrażać, czy też opowiadać na jej temat niestworzone historie, odbija się to na jej psychice. Bella jest bardzo cierpliwą waderą, w końcu jest nauczycielką.  Jest stanowcza, opanowana i czasami nawet surowa, ale mimo to potrafi się bawić. Nie jest sztywna i bez poczucia humoru (jak niektórym się wydaje), wręcz przeciwnie, lubi opowiadać śmieszne historie i wesoło spędzać czas z innymi. Dlatego też większość jej uczniów ze szkoły bardzo ją lubi.
CECHY FIZYCZNE: Wadera jest bardzo szybka i zwinna, ma wypracowany refleks. Porusza się cicho, a jej ruchy są szybkie i płynne. Silna nie jest, ale jej brak nadrabia zwinnością i sprytem.Potrafi się wspinać i wysoko skakać.
WYGLĄD: Bella jest drobną waderą o smukłej sylwetce. Jej jasne, puszyste futerko, w niektórych miejscach przyjmuje złocisty odcień, a długi ogon mieni się w barwach jasnego brązu. Gdzieniegdzie na łapach można dostrzec mnóstwo malutkich, białych plamek. Wadera ma duże, brązowe oczy, które zmieniają swój kolor, dostosowując się do danej pory roku. Na głowie sterczy para szpiczastych uszu, z których jedno jest zawsze odchylone do tyłu.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Jedną z najbardziej dostrzegalnych cech wadery są jej oczy. Ich naturalnym kolorem jest kolor brązowy, jednak wraz ze zbliżającą się daną porą roku zmieniają swój kolor. Kiedy nadchodzi wiosna przez parę dni oczy wadery przyjmują kolor zielony, gdy zbliża się zima-są niebieskie, kiedy jesień,mają naturalny kolor-brązowy, a kiedy nadchodzi lato, oczy Belli zmieniają swoją barwę na szaro-niebieskie.
ZAINTERESOWANIA: Wadera uwielbia czytać książki, począwszy od różnych kryminałów kończąc na fantastyce, czy książkach przygodowych. Niedawno w jej kręgu zainteresowań pojawiły się również podróże. Bella zawsze chętnie wyrusza w nieznane miejsca i poznaje ich środowisko przyrodnicze.
LUBI: Spędzać swój wolny czas nad Wodospadem Bellrose, gdzie najczęściej siedząc na trawie czyta tomy swoich ulubionych książek. Bella również kocha różne przyjęcia, imprezy, czy też festiwale. Jest waderą, która uwielbia się bawić oraz pomagać w organizacji wielu wydarzeń w watasze. Kolejną rzeczą, którą wadera lubi robić w wolnym czasie jest nauka o roślinach (ich właściwości, historia pochodzenia itp.) nie tylko na terenach watahy, ale także na całym świecie.
NIE LUBI: Bella nie lubi, a raczej nienawidzi zimy, twierdzi, że niszczy ona przyrodę i ogólnie całą naturę. Nie lubi także wilków, które się przemądrzają, przechwalają i uważają, że wiedzą wszystko najlepiej.
PRZESZŁOŚĆ: Można powiedzieć, że dzieciństwo Belli nie było zbytnio udane. Cała historia zaczęła się kiedy razem z Arill pobiegły się pobawić. Może od początku: razem z bratem i rodzicami obie wadery mieszkały w jednej watasze. Właściwie to nie była to nawet wataha, raczej plemię, ale nieważne. Któregoś dnia podczas zabawy młode wadery pobiegły daleko poza tereny watahy. Zabawa była tak wspaniała, że Bella i Arill ani się obejrzały, a na niebie świecił już księżyc. Wadery zaczęły pospiesznie szukać drogi powrotnej. Niestety, bez skutku-zgubiły się. Wędrowały przez parę następnych dni, mając nadzieję odnaleźć swoją rodzinę. Co dzień łudziły się, że są coraz bliżej domy, że jeszcze tylko kawałek, jedno wzgórze, jedna rzeka. Tak naprawdę coraz bardziej oddalały się od miejsca swoich narodzin. Któregoś dnia wadery straciły już całkowicie nadzieję i zamiast szukać domu, zaczęły szukać jakiegoś schronienia. Znalazły jaskinię, w której zatrzymały się na jakiś czas. Miejsce to po paru miesiącach stało się ich domem. Badając okolicę, wadery natknęły się na bardzo ciekawe miejsce. Spotkały tam swoją przyszłą przyjaciółkę, Sigmę, która okazała się być alfą nowo powstałej watahy. Od tamtego czasu Bella i Arill zostały w Watasze Zew Natury, która po niedługim czasie stała się ich prawdziwym domem.
TALIZMAN: Swój talizman dostała dawno temu od swojego ojca, kiedy była jeszcze szczeniakiem. Talizman ten jest w kształcie serca. Z jednej strony wyłożony rzadkimi kamieniami, znalezionymi przez nią i jej ojca w tajemniczej grocie, znajdującej się po drugiej stronie góry, pod którą zawsze przychodziła ze swoją rodziną podczas ferii zimowych. Z drugiej strony zaś talizman jest gładki z niewielkim otworem na środku. Bella jak na razie nie wie do czego ten talizman służy. No cóż...Być może niebawem dowie się co skrywa owy wisiorek...
MOCE TALIZMANU: Brak.
JASKINIA: Bella mieszka w jaskini znalezionej przypadkiem podczas zwiedzania okolicy. Do środka wchodzi się przez duże, drewniane drzwi umieszczone w skale. Wewnątrz jej jaskini znajduje się nieduży salonik połączony z małą biblioteką oraz niewielka sypialnia. Pod jaskinią wadera urządziła sobie małą piwniczkę, w której trzyma różne rzeczy. Z piwniczki można wyjść na zewnątrz, gdzie znajduje się małe jeziorko z niewielkim wodospadem. Nad jeziorkiem umieszczony jest wielki drewniany łuk, za którym znajduje się mały lasek.

ZWIĄZKI
RODZINA: W watasze żyje wraz ze swoją siostrą Arill, niestety nie ma pojęcia, gdzie jest jej reszta rodziny. Matka wilczyc nazywała się Dalia, ojciec Festus, a ich brat-Leon.
PRZYJACIELE: Jej wiernymi, najlepszymi przyjaciółkami są Arill, jej siostra, którą zna odkąd przyszła na świat oraz Sigma, samica alfa WZN, z którą za młodych lat uczęszczała do jednej klasy.
ZNAJOMI: Bella zna dużo wilków z Watahy Zew Natury, jednak większość jest dla niej obca. Mimo to wadera chętnie zwiera nowe znajomości, szczególnie z wilkami, które są już w watasze.
WROGOWIE: Bell owych nie posiada, za to stosuję pewną zasadę, której zawsze się trzyma: "Wrogowie moich przyjaciół, są moimi wrogami."
 

KARTA ZDROWIA
ZDROWIE: 100/100 HP
CHORUJE: Nie.
ALERGIE/UCZULENIA: Brak.

STATYSTYKI
POWOŁANIE: Uczony.
RANGA: I-Zielarz.
POZIOM POSTACI: 1 lvl.
DOŚWIADCZENIE: 70 exp.
WIEDZA: 35
MAGIA: 20
UMIEJĘTNOŚCI: Siła 50 | Szybkość 30 | Zwinność 67 | Wytrzymałość 30

EKWIPUNEK
MONETY: 305
PRZEDMIOTY: Brak.
ROŚLINY: Brak.


 KONTAKT
Adres email: wataha.zewnatury@interia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz