Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

2 sierpnia 2016

Powitajmy Kai'a!

"Życie jest za poważne, aby o nim poważnie rozmawiać..."

DATA DOŁĄCZENIA: 23 wrzesień 2015r.
IMIĘ: Kai.
PŁEĆ: Basior.
WIEK: 3 lata
URODZINY: 25 lipiec | Lew
PARTNERKA: Nie szuka na chama. Po śmierci swojej ukochanej totalnie się załamał i mimo, iż minęło już sporo czasu od tamtego wydarzenia, to nadal próbuje się do końca pozbierać. Ma nadzieję, że kiedyś znajdzie ponownie swoją drugą połówkę, z którą rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, nie powracając do starych, smutnych wydarzeń.
SZCZENIĘTA: Nie ma.
STANOWISKO: Zwiadowca.
ŻYWIOŁ: Ogień.
MOCE: Jako, że Kai włada żywiołem ognia, jest odporny na wszelkie obrażenia z nim związane. Manipuluje ogniem. Potrafi tworzyć niewielkie wzniesienia, które po jakimś czasie zmieniają się w wulkany. Kontroluje płomienie, potrafi ogrzewać i ochładzać temperaturę (poprzez absorbcję ciepła). Tworzy ogniste kule, które najczęściej służą mu do oświetlania drogi w ciemną noc. Kai odkrył już dużo swoich mocy związanych z jego żywiołem, lecz nie wszystkie. Basior chętnie pogłębia swoją wiedze na temat ognia i ma nadzieję, że już niedługo odkryje nowe moce.
CHARAKTER: Kai jest typem wilka z wielkim poczuciem humoru. Jest zazwyczaj miły i przyjacielski. Nie należy do najmądrzejszych, lecz gdy przyjdzie co do czego, Kai staje się niezwykle inteligentnym wilkiem. Bardzo ciężko zdobyć jego zaufanie. Można powiedzieć, że jest ciut wybredny. Bardzo odważny i czasami poważny. Uwielbia bawić się w zawodowego romantyka. Trudno go zdenerwować, Kai jest raczej spokojny i opanowany. Zawsze znajdzie dobrą wymówkę. Chętnie zawiera nowe znajomości, co oznacza, że jest towarzyski. Czasami nawet za bardzo towarzyski...Basior jest postrzegany jako wilk zarozumiały, przemądrzały, bez serca, niewrażliwy, czy nawet bezlitosny. Nigdy nie wiedział, dlaczego inni tak o nim myślą, ale raczej się tym nie przejmował...Do czasu, kiedy inne wilki zaczęli mówić o nim, że jest mordercą, że to on zabił swoją ukochaną...Kai od tamtego czasu stał się bardzo wrażliwy.
CECHY FIZYCZNE: Szybkością nie powala, jednak nadrabia braki zwinnością. Jest dość silny i wytrzymały. Ma wypracowany refleks. 
WYGLĄD: Basior ma wysportowaną sylwetkę, podłużny pyszczek, sterczące, szpiczaste uszy oraz duże, zielone oczy. Pokryty jest sierścią, której kolor jest (można by powiedzieć) mieszany. Począwszy od jasnego koloru, kończąc na ciemnym. Ma długi ogon, którego końcówka jest koloru zielonego.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Cechą charakterystyczną Kai'a są długie, białe pazury oraz jego zielone oczy, które (jak twierdzi basior) są nieziemsko piękne.
ZAINTERESOWANIA: Kai uwielbia malować, rysować, szkicować i wszystko co jest związane ze sztuką, czy plastyką. Jest to dość nietypowe zajęcie jak na basiora, ale Kai się tym nie przejmuje. Każdy swój obraz trzyma w drewutni za chatą albo po prostu wiesza je w wolnych miejscach na ścianie.
LUBI: Kai przede wszystkim uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Chętnie rozwija swoje umiejętności oraz uczy się całkiem nowych rzeczy.
NIE LUBI: Ciekawskich i egoistycznych wilków, od takich zazwyczaj trzyma się z daleka.
PRZESZŁOŚĆ: Historia Kai'a nie jest wesoła... Należał już kiedyś do Watahy Zew Natury. Jednak po pewnym czasie odszedł. Odnalazł swoją miłość - Kaire, która nie należała do stada. Za jej namową odeszli razem chcąc sobie ułożyć życie we dwójkę, z dala od innych wilków. Zamieszkali we dwoje w dalekiej jaskini, gdzie w pobliżu nie było żadnych istot. No, może poza zwierzętami, które obficie się tam pojawiały. Szczęśliwie żyli razem w miłości. Jednak przed dniem zawarcia ich związku małżeńskiego stało się coś strasznego - Kaira wyszła na polowanie i już nie wróciła. Zrozpaczony Kai szukał jej dniami i nocami. Po roku poszukiwań, odnalazł ja. A dokładniej jej ciało. Basior bez sensu w życiu zaczął samotnie wędrować. Gdy przypomniał sobie o tej watasze, pełen nadziei, że odnajdzie tutaj spokój zaczął poszukiwania. Po pewnym czasie odnalazł swój cel i dołączył do Watahy Zew Natury, aby zacząć nowe życie. 
TALIZMAN: Swój talizman Kai otrzymał od Kairy parę dni po ślubie. Jest w kształcie koła, na którym są zamieszczone dwa znaki. Jeden z nich przedstawia ... sokoła, natomiast drugi- oko horusa. W nocy podczas pełni talizman przybiera ognisty kolor oraz z wnętrza wydobywa się jasne światło.
MOCE TALIZMANU: Brak.
JASKINIA: Kai poszukując watahy natknął się przypadkowo na starą, opuszczoną, drewnianą chatkę. Do środka wchodzi się przez duże mosiężne drzwi. W holu znajduje się wielka szafa wykonana prawdopodobnie ze starego dębu, a obok są schody prowadzące do sypialni basiora. Na dole można znaleźć niewielki salon oraz małą kuchnię. Ściany salonu ozdobione są wieloma obrazami, które Kai sam namalował.

ZWIĄZKI 
RODZINA: Kai nie widział swojej rodziny przez wiele lat, nie ma bladego pojęcia, gdzie jest i czy w ogóle jeszcze żyje...
PRZYJACIELE: Jego najlepszą przyjaciółką jest Sigma, a gdyż Kai jest towarzyskim wilkiem za pewne niedługo znajdzie kolejnych przyjaciół.
ZNAJOMI: Kai nie ma zbyt wielu znajomych, nigdy nie był zbyt dobrze postrzegany, dlatego też wilki, które go nie znają trzymają się od niego z daleka.
WROGOWIE: Basior nie ma wrogów i jak na razie nie ma najmniejszej ochoty konkurować z jakimkolwiek innym wilkiem.

KARTA ZDROWIA
ZDROWIE: 100/100 HP
CHORUJE: Nie.
ALERGIE/UCZULENIA: Brak.

STATYSTYKI
POWOŁANIE: Wojownik
RANGA: I-Tropiciel
POZIOM POSTACI: 1 lvl.
DOŚWIADCZENIE: 70 exp.
WIEDZA: 25
MAGIA: 20
UMIEJĘTNOŚCI: Siła 60 | Szybkość 30 | Zwinność 50 | Wytrzymałość 30

EKWIPUNEK
MONETY: 190
PRZEDMIOTY: Maść na przeziębienie, Fiolka Muzycznej Esencji.
ROŚLINY: Brak.
KONTAKT
Adres email: kai536@interia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz