Tablica

> Witaj w Watasze Zew Natury!
> Strona powstała 4 czerwca 2015 roku.
> W watasze jest 25 wader i 15 basiorów! To razem 40 wilków!
> Nowi członkowie: Nastia.
> Nieobecności: Libris (na czas nieokreślony)
> Kontakt: wataha.zewnatury@interia.pl
> Administracja: Sigma i Elizabeth.

Pogoda

Pogoda
29°, 19° - Słońce aż za często przygrzewa, wysokie temperatury będą w dzień i w nocy. Z suszami kontrastować będą gwałtowne burze z piorunami. W niektórych miejscach możliwe silne wiatry, a nawet tornada.

3 sierpnia 2016

Powitajmy Octawię!


"Miłość istnieje poza granicami, nie potrafimy jej opanować..."

CHORUJE NA: Przeziębienie

DATA DOŁĄCZENIA: 3 sierpień 2016r.
IMIĘ: Octawia.
PSEUDONIM: Nie posiada, ale jest otwarta na propozycje. Cóż, do jej imienia trudno znaleźć pseudonim.
PŁEĆ: Wadera.
WIEK: 3 lata
URODZINY: 5 maj | Byk
PARTNER: Octawia nie posiada w chwili obecnej partnera, ale bardzo chcę to zmienić. Jest już zmęczona samotnością, i chciałaby mieć kogoś.
SZCZENIĘTA: Nie, jak na razie wadera ich nie posiada, ale w przyszłości chciałaby mieć gromadkę. Uwielbia te puchate kulki.
CIECZKA: Miesiące parzyste.
CIĄŻA: Nie ma.
PORÓD: Nie było.
STANOWISKO: Wojownik.
ŻYWIOŁ: Ogień.
MOCE: Wadera nie ma wiele mocy, potrafi jednak utworzyć wokół siebie barierę z ognia, czy też zapalić coś oddechem. Ma jeszcze kilka zdolności, nie są one jednak w pełni rozwinięte. Potrafi kontrolować ogień, nasyłać na kogoś ogniste pociski, oraz stworzyć wodospad ognia. Jest też na niego odporna, co pozwala jej wchodzenie w ogień i wyjście z niego bez urazów.
CHARAKTER: Wadera, cóż jest bardzo wrażliwa. Jest typem wilka który choć poluje, robi to z bólem że musi zabić jakieś niewinne zwierzę, bardzo często się wzrusza. Ale nie znaczy to, że daje sobą pomiatać. Octawia wie czego chce, nigdy się nie poddaje i dąży do celu za wszelką cenę. Jest gotowa oddać życie za watahę oraz przyjaciół. Jest też bardzo spostrzegawcza, jeśli coś ukrywasz, lepiej przestań. Prędzej czy później wadera to odkryje, a wtedy możesz się pożegnać z jej przyjaźnią. Jednak, potrafi przyznać się do błędu, gdy n. kogoś źle osądzi. Bywa agresywna i złośliwa, jednak to tylko gdy ktoś ją zdenerwuje. Nie jest też nieustraszona, wbrew pozorom, boi się samotności oraz tego że ktoś ją zrani. Bardzo rzadko też okazuje to, że źle jej samej i bardzo chciałaby mieć kogoś bliskiego. Domyśla się że jej charakter, może przeszkadzać. Ale się nie zmieni, po prostu nie potrafi tego zrobić. Przeważnie jest roześmiana i zawsze uśmiechnięta, jednak ma dni, kiedy jest poważna a każdy wybuch śmiechu doprowadza ją do szału. Obwinia się o śmierć młodszej siostry, która zginęła podczas ucieczki z dawnej watahy. Kiedyś była prawdziwą, chodzącą bombą. Nie wiadomo kiedy mogła zacząć warczeć, i nawet atakować. Nikt nie potrafił jej uspokoić oprócz siostry z którą łączyła ją niezwykła wieź. Teraz, kiedy wieź została przerwana, wadera nikogo do siebie nie dopuszcza. Jednak powoli, samotność oraz brak miłości w życiu, zaczyna ją przytłaczać. Bardzo często można zobaczyć w niej dwie osobowości, tą dobra i tą złą. Osobowość dobrą, charakteryzuje wrażliwość oraz czułość do każdego, zwłaszcza do szczeniaków oraz przyjaciół, a osobowość złą, krwiożerczość. Wadera wtedy jest jak maszyna do zadawania ran, jednak ta osobowość pokazuje się bardzo rzadko, więc wadera się tym nie przejmuje.
CECHY FIZYCZNE: Wadera, cóż siła nie powala. Ale za to, jest zwinna oraz szybka. Dobrze się wspina, i skrada. Jednak, nigdy nie potrafiła wtopić się w tło, przez co, często zostawała zauważona przez tych, którzy mieli jej nie widzieć. Na szczęście, to były tylko szczeniackie zabawy.
WYGLĄD: Octawia, to wysoka wadera o bardzo szczupłych łapach. Ma lekko dłuższy pysk niż większość, oczy tak ciemne że prawie czarne, choć w rzeczywistości są one ciemno brązowe, dłuższa sierść zapewnia jej ciepło w chłodne dni czy noce. Długi ogon, jest dość puchaty przez co bardzo często coś się w nim zaplącze. Jej biała sierść, połyskuje zarówno w słońcu jak i w blaski księżyca.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Ma ona na lewej przedniej łapie długą bliznę, jest ona wynikiem walki z jednym z wilków, który chciał zabrać ciało martwej już siostry wadery.
ZAINTERESOWANIA: Wadera interesuje się zdobywaniem nowych zdolności, czy wiedzy. Uwielbia pogłębiać swoje zdolności, bardzo chcę kiedyś odkryć wszystkie moce które posiada.
LUBI: Noce spacery, spędzać czas z przyjaciółmi, biegać, zawierać nowe przyjaźnie,
NIE LUBI: Samotności, ciemności, zimna, być ranioną.
PRZESZŁOŚĆ: Wadera urodziła się w watasze wilków śnieżnych, jak się nazywali. Razem z siostrą Cinderellą i rodzicami, byli rodziną która nic nie znaczyła. Jednak Octawia, była szczęśliwa. Rodzice ją kochali, jej siostra była dla niej wszystkim. Jednak, pewnej nocy ojciec ich obudził. Kazał uciekać córkom, a on i ich matka zostali. Octawia opiekowała się siostrą tak długo jak mogła, potem jednak zostały odnalezione. Uciekały przez wiele dni, i kiedy miały wyjść z lasu, napadły na nie inne wilki. Mówiły że wadery weszły na ich teren, a z tego co wiedziała Octawia, teren był niczyj. Jednak nie chciała się z nimi kłócić, wycofały się do lasu. Błądziły tydzień w poszukiwaniu przejścia. Cinderella zachorowała, wadera nie wiedziała jak jej pomóc. Sama nie miała dwóch lat. Nie znalazły wyjścia, a z Cinderellą było coraz gorzej. W końcu, zmarła na skutek choroby. Kiedy Octawia odnalazła wyjście z lasu, zabrała ciało siostry ze sobą i pochowała ją. W dniu śmierci młodej wadery, została zerwana wieź jaka je łączyła.
TALIZMAN: Talizman wadery to duży, złoty okrąg, w środku niego, jest mniejszy okrąg. Taki sam miała siostra wadery, Cinderella. Talizman to herb rodzinny, symbolizuje on wieź łączącą rodzeństwo. Kiedy Cinderella zmarła, Octawia zabrała medalion siostry. Teraz ma oba, swój nosi na szyi, a jej schowany jest w jaskini.
JASKINIA: Jaskinia wadery wyżłobiona jest w skale. Ma wiele korytarzy i ,,pokoi" ale wiele z nich, jest tylko do użytku przez Octawię. A o wielu, nawet sama wadera nie ma pojęcia.

ZWIĄZKI
RODZINA: Jej rodzina nie żyje już od dłuższego czasu, jej rodzice zginęli prawdopodobnie podczas ataku na watahę, a jej siostra, zmarła na skutek choroby. Innej rodziny nie pamięta, zawsze byli rodziną odgrodzoną od innych.
PRZYJACIELE: Przyjaciół, jako takich jeszcze nie posiada, ale wie że na pewno znajdzie ich w Watasze Zew Natury.
ZNAJOMI: Znajomych, też nie ma. Jednak, coś czuje że tu wszystko się zmieni. Nie tylko liczba jej znajomych, ale ona sama również.
WROGOWIE: Jej wrogami są wili które napadły na jej rodzinną watahę, oraz te, które prześladowały ją i jej siostrę przez co, nie mogły wyjść z lasu w którym zmarła mała Cinderella
KARTA ZDROWIA
ZDROWIE: 46/100 HP
CHORUJE: Przeziębienie.
ALERGIE/UCZULENIA: Brak.

STATYSTYKI 
POWOŁANIE: Wojownik.
RANGA: I-Tropiciel.
POZIOM POSTACI: 1 lvl.
DOŚWIADCZENIE: 0 exp.
WIEDZA: 0
MAGIA: 0
UMIEJĘTNOŚCI: Siła 20 | Szybkość 10 | Zwinność 20 | Wytrzymałość 10

EKWIPUNEK
MONETY: 20
PRZEDMIOTY: Napój Zmian, Zwój Teleportacji.
ROŚLINY: Brak.
KONTAKT
Adres email: octawia1234@onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz